Het Pascal College betreurt dat er vandaag feitelijk onjuiste berichtgeving is verschenen in de media. Er zou op school een vechtpartij zijn geweest tussen leerlingen waarbij ook de politie werd belaagd. Omdat wij juist bekend staan als een fijne en veilige school, willen we een juist beeld geven van de gebeurtenissen.

Vier jongeren bedreigden een drietal leerlingen van onze school via social media. Afgelopen donderdag (8 februari) stonden ze, met een groep sensatiezoekers, bij de school. Dankzij een melding van de moeder van een van onze leerlingen, konden zowel de school als de politie snel reageren, waardoor een confrontatie is voorkomen. Er is geen sprake geweest van een vechtpartij, omdat onze bedreigde leerlingen veilig binnen zijn gebleven.

Wat wel is gebeurd: de politie die snel ter plaatse was, vroeg de groep jongeren buiten de school om weg te gaan. Daarop ontstond een handgemeen tussen twee jongeren en de agenten. Er waren geen leerlingen van het Pascal College bij betrokken.
Maandag zullen we in de lessen aandacht besteden aan de gebeurtenissen en de gevaren van het gebruik van social media.